VOP   |   kontakt

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Spôsoby platby
Online platby

Konzoly / Wii

Wii black Limited Edition +Wii Motion+Wii sports+Wii resorts

Wii black Limited Edition +Wii Motion+Wii sports+Wii resorts

Výrobca: Nintendo
Kategória: Konzola
Platforma: Wii
Jazyk: Anglický
Dostupnosť tovaru: Na sklade

Black is beautiful alebo čierna je krásna. Pod týmto sloganom vychádza 20. novembra limitovaná edícia hernej konzoly Wii v čiernej farbe v balení s čierným WiiMote ovládačom, Nunchuk-om, novým príslušenstvom Wii MotionPlus v čiernej farbe, čiernym ochranným púzdrom WiiRemote Jacket a hrami Wii Sports a novinkou Wii Sports Resort.

Nintendo Wii
Nová konzola od Nintenda z vysoko kvalitných materiálov, pri zachovaní elegantného vzhľadu s minimálnou veľkosťou a možnosťou uloženia do vodorovnej i zvislej polohy. Hlavným trhákom je unikátne bezdrôtové ovládacie zariadenie, ktoré vďaka pohybovému senzoru reaguje na pohyb, a vďaka tomu je hranie hier o to realistickejšie.

Okrem noviniek priamo na konzolu určených na Wii môžete spúšťať aj hry určené na GameCube. A aby toho nebolo málo, s konzolou získate aj neobmedzený prístup do bohatého dvadsaťročného archívu plného titulov na Nintendo 64, Super Nintendo Entertainment System (SNES) i Nintendo Entertainment System (NES).

S Wii sa navyše môžete ponoriť aj do on-line hrania, vybaviť svoju konzolu flash pamäťou, alebo trebárs aj zariadením na prehrávanie DVD filmov a ďalších vecí.

Ku konzole dostanete aj balíček hier Wii Sports a Wii Resorts + Wii Motion v cene!!!!

Galéria k tovaru