VOP   |   kontakt

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Spôsoby platby
Online platby

Konzoly / NDS

DSi Black

DSi Black

Výrobca: Nintendo
Kategória: Konzola
Platforma: NDS
Jazyk: -
Dostupnosť tovaru: Na sklade
Posledný prírastok v rodine produktov Nintenda DS stratil na váhe a objeme, pričom prichádza nabitý úplne novými funkciami a rôznymi vylepšeniami.

Od tvorby, úpravy a zdieľania fotografií, cez počúvanie a experimentovanie s hudobnými nahrávkami, až po hranie hier - Nintendo DSi poskytuje neobmedzenú, kreatívnu, interaktívnu zábavu kdekoľvek. Samozrejmosťou je aj internetové pripojenie a prezeranie webového obsahu. Čerešničkou na torte je možnosť sťahovania a uloženia herného obsahu z internetu.

Jednou z dôležitých noviniek je funkcia snímania pohybu, ktorú zabezpečuje dvojica zabudovaných kamier, ktoré poskytujú možnosť zapojiť do hrania nielen prsty, ale aj mimiku, prípadne celú hornú časť tela.
Umiestenie kamier dovoľuje ich ľubovoľné naklánanie a polohovanie a v kombinácii s jedenástimi kamerovými efektami budete môcť vytvoriť neštandadné, pôsobivé autoportréty a obrázky.
Vytvorené fotografie je možné kedykoľvek upraviť stylusom, pridávať do nich rôzne objekty a nakoniec orámovať.

U Nintenda DSi sa vylepšenie ušlo aj zvuku - hlasnejšie a bohatšie audio si vychutnáte v najlepšej možnej kvalite. Bez ďalšieho vybavenia si dudete môct premeniť DSi na prehrávač hudby vo formáte AAC. Podľa ľubovôle nastavíte výšku ladenia a zmenu tempa, prípadne si nahrávku upravíte zvukovými efektami.
Vstavaným mikrofónom, využiteľnom aj pri hraní, si budete môcť nahrať vlastný hlas, ktorý pomocou najrôznejších filtrov upravíte na nepoznanie.
Ďalšou zábavkou bude ľahké a rýchle vytváranie vlastných hudobných mixov.

Hranice Nintenda DSi sa posúvajú dopredu možnosťou pripojenia sa na internet a sťahovania DSiWare z DSi Shopu. Stiahnuté hry si uložíte priamo do internej pamäte Nintenda DSi. Dostupné budú aj rôzne programy, nie priamo súvisiace s hraním, ale napríklad s úpravou multimediálneho obsahu vytvoreného používateľom.

Zaručená je spätná kompatibilita so všetkými hrami, ktoré na platformu DS vyšli.

Galéria k tovaru